Благодійний Альянс Цивільний фронт1.0 - допомагаємо разом прифронтовим громадам!

Протягом серпня 2023 року фонд "Без кордонів" забезпечив гуманітарною допомогою 2850 осіб на загальну суму 2 241 362 грн.

Допомогу отримали три громадські організації Вінниччини та Київщини, Шевченківська прифронтова громада Куп’янського району, Петропільський прифронтовий старостинський округ та дві лікарні (заклади) Вінниччини.

Також забезпечили 217 внутрішньо переміщених осіб, що проживають у м. Вінниця та Ямпільській громаді продуктовими наборами та засобами гігієни.Ми дякуємо міжнародним партнерам Vesna64 Za Mír a Svobodu та учасникам Благодійного Альянсу «Цивільний фронт 1.0» за довіру та підтримку фонду!

Завдяки вашій участі в Альянсі, фонд може масштабувати свою діяльність та забезпечувати гуманітарні потреби більшої кількості цивільного населення.

Запрошуємо підприємців об’єднуватись в Благодійний Альянс! Разом можемо допомогти більше!

Допомогти потребуючим: https://no-borders.org.ua/support/

Звернутись за допомогою: bezkordoniv.fond@gmail.com 

__________________

В рамках проєкту «Базова підтримка БО МБФ «Без кордонів», діяльність фонду частково підтримує Агенство США з міжнародного розвитку USAID в рамках проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства що впроваджує Isar Ednannia

14 вересня 2023 року, четвер