Допомога дітям

Наш фонд продовжує свою місію надавати допомогу тим, хто потребує цього найбільше. Однією з найважливіших подій цього місяця стала допомога дітям з особливими потребами у Кіровоградській області.

Завдяки щедрості активних українців за кордоном, зокрема Уляни Федак та Альони Коновальчук, які зібрали кошти на благодійному заході в Німеччині, ми могли закупити та передати дуже важливі речі для дітей з особливими потребами. Ці речі були передані дітям, яких виховують бабусі та дітей-сиріт, а також дітям, які проживають в інтернатах сімейного типу. «Серце Матері», наші партнери, опікуються цими дітьми, та допомогли нам забезпечити їх необхідними товарами.

У результаті благодійного заходу, було закуплено спортивний інвентар, каремати, підгузки, батарейки для слухових апаратів, безглютенові продукти, побутову хімію, засоби гігієни та інвентар для активних ігор. Ці речі були доставлені в Кіровоградську область, де вони будуть використовуватися для поліпшення життя цих дітей.

Крім того, завдяки підтримці наших партнерів з асоціації Za Mír a Svobodu, всі першокласники в інтернаті сімейного типу в Одеській області отримали базові набори канцелярії для успішного навчання.

Ми також вдячні французькій асоціації We Are Ukraine за надані м’які іграшки, які були передані дітям з Олександрії, допомагаючи зробити їхні дні трошки яскравішими та радіснішими.

Наша подяка також поширюється на Гуманітарну Нову пошту, яка надала безкоштовну доставку частини цієї допомоги. Це підтверджує, що спільні зусилля дійсно зроблять світ кращим місцем для життя.

Щиро дякуємо всім, хто підтримує наші ініціативи та робить неможливе, щоб допомогти тим, хто цього потребує найбільше. Ваша активність і відданість мають дуже важливий вплив на долю тих, кому ми допомагаємо.

 

1 березня 2024 року, п'ятниця