Єдність у дії: світлий приклад глобальної солідарності з Україною

Зараз, більше ніж будь-коли, ми підтримуємо один одного: вражаючі історії підтримки для українців у часи випробувань.

У цей історично тяжкий час для України, люди з різних куточків світу виявляють неймовірну солідарність та допомогу. Однією з таких історій є рука допомоги з півдня Франції.

З перших днів війни ці надзвичайні люди віддавали свій час та ресурси, щоб допомогти цивільним, які постраждали через війну. Їхні дії стали прикладом справжньої гуманності та взаємодопомоги.

Історія цього разу — про більш смачну екологічно чисту партію оливкової олії. Активні учасники асоціації "We Are Ukraine", разом з друзями, вирішили використати свою енергію та винахідливість для допомоги. За один вікенд вони зібрали майже півтони ягід олив власними руками та виготовили оливкову олію за традиційним рецептом. Кожна крапелька цієї олії — це не лише продукт, а символ солідарності та підтримки.

Зауважимо, що всі кошти з реалізації цієї олії йдуть на допомогу тим, хто потребує. Ця історія є світлим прикладом того, як кожен може зробити свій внесок, навіть маючи невеликі можливості. Маючи бажання підтримати та допомогти, ми можемо зробити неймовірні речі разом.

Команда та волонтери Міжнародного благодійного фонду "Без кордонів" висловлюють свою щирість за вашу турботу, активність, винахідливість та добрі серця. Співпраця з вашим колективом та асоціацією "We Are Ukraine" — це велика честь та джерело натхнення.

Ми віримо в перемогу! І в щасливе майбутнє України!

 

1 грудня 2023 року, п'ятниця