Забезпечення потреб військових частин ЗСУ на Сході України відповідно до офіційних запитів та в рамках Благодійної Програми

Команда Міжнародного Благодійного Фонду “Без кордонів” здійснює забезпечення потреб військових частин ЗСУ на Сході України відповідно до офіційних запитів та в рамках діючої Програми підтримки.

Протягом восьми тяжких місяців війни нами зібрано та доставлено понад 50 тон гуманітарної допомоги для захисників. Двічі на місяць формується необхідний вантаж з продуктів харчування, предметів побуту (мішки, куби для води, буржуйки), предметів гігієни, одягу, медикаментів;

Завдяки злагодженим діям та небайдужості великої кількості людей, ми маємо налагоджену систему пошуку, збору та забезпечення доставки допомоги, яка вкрай необхідна на передовій!

На передові позиції до бійців розвідки та десантно штурмових бригад постійно доставляються маскувальні сітки та кікімори, буржуйки, елементи живлення, інструменти, базові медикаменти.

Ми розуміємо важливість звітування за сформовані та доставлені вантажі, тому систематично робимо фотозвіти та короткі репортажі з кожної поїздки на передову. З ними можна ознайомитися на офіційній сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/mbfbezkordoniv

Слід зазначити, що робота з формування гуманітарних вантажів для військових – це не лише фактична доставка та супровід! 

Щодня працівниками Фонду та волонтерами здійснюється робота з залучення до співпраці людей, підприємців та інших благодійних організацій та фондів.

З кожним місяцем фінансова спроможність простих українців знижується і ми розуміємо всю складність нашої роботи, тому намагаємося залучати також діючі підприємства до співпраці на постійній основі і завжди відкриті до діалогу!

Наразі нагальним питанням є пошук фінансів на пальне (газ, бензин, дизпаливо) або власне самого пального. Тому ми активно запрошуємо долучатися тих підприємців та підприємств, які мають можливість на постійній основі (навіть в незначних сумах) здійснювати внески на рахунок Фонду для купівлі пального. Ми вже вийшли на той рівень, коли оперативно та якісно збираються вантажівки з допомогою, відкритим та болючим досі є питання обслуговування вантажівок та  їх заправка.

В цій жорстокій та абсурдній війні кожен з нас платить високу ціну! Тому ми щиро віримо в Перемогу, в наш народ і в добрі серця українців! Працюємо незважаючи на труднощі бо знаємо – наша підтримка важлива і потрібна! Ми впевнені в тому, що кожен сформований вантаж дістанеться призначення і наблизить Перемогу України!

7 листопада 2022 року, понеділок