МБФ «Без кордонів» та Вінницька ІТ-Асоціація анонсували соціальний NFT-проект в підтримку дітей із внутрішньо переміщених сімей

Як зародився проект, чому виникла ідея поєднати дитячу творчість та ІТ, та які надії покладаються на реалізацію цифрової колекції можна ознайомитися за посиланням: https://fb.watch/gmcrAAtVBf/

 

Через російську агресію сотні дітей зі Сходу та Півдня України змушені були покинути свої домівки, коло спілкування, та, у кращому випадку, виїхати усією сім’єю в безпечні області. Проте діти залишились дітьми - творчими, бешкетними, допитливими. Саме такі маленькі громадяни, що перебрались до Вінниці, своєю творчістю надихнули на створення великого соціального проекту про зв’язок репресованих поколінь.

 

МБФ "Без кордонів" у співпраці з ІТ спільнотою планують запустити дебютну різдвяну NFT колекцію дитячих AR-картин (https://no-borders.org.ua/gallery/) та створити справжній сторітелінг під відомий на весь світ  "Щедрик" нашого земляка М. Леонтовича.

 

Ця колекція буде поширюватись між українськими та європейськими бізнес-спільнотами, а всі виручені кошти підуть на допомогу сім’ям-ВПО.

Команді потрібно зібрати 180 000 грн на технічну реалізацію проекту - анімування, розміщення на платформах, розробка програмного забезпечення для відтворення доданої реальності.

 

Підтримати проєкт можна перерахувавши кошти на рахунок МБФ “Без кордонів” за наступними реквізитами:

Отримувач:

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів»

Код ЄДРПОУ 37085231

UA 803223130000026008000050888

у АТ «Укрексімбанк» МФО 322313

тел.: (067) 101-23-23

Призначення платежу: благодійна допомога на NFT проєкт

7 листопада 2022 року, понеділок