Нові горизонти: Українсько-Португальське партнерство в благодійній сфері

Сьогодні ми раді вітати новий етап у нашій міжнародній співпраці у благодійній діяльності! Президент Україно-Португальської Асоціації Oranta - Associação De Apoio À Comunidade Ucraniana Em Portugal, пан Роман Грималюк, відвідав наш офіс для обговорення ідей та проектів, спрямованих на підтримку української спільноти та культури в Португалії.

Під час зустрічі ми обговорили ідеї проектів, спрямованих на збереження життя та здоров’я українців, а також на інформаційні та культурні ініціативи для просування української культури в Європі.

Крім цього, ми маємо велику радість поділитися з Португалією творчістю наших молодих українських художників. Картина «Морський простір» нашого маленького художника з Харкова та каталог дитячих картин проєкту «Живопис - терапія дитячих сердець» (2022 р.) відправилися в Португалію. Нехай португальці побачать на власні очі, які творчі та креативні наші діти, незважаючи на війну та всі випробування, які вони переживають. Їхні роботи відображають їхні мрії та бажання - жити в своїй країні, зі своєю родиною, під мирним небом.

Ми впевнені, що ця нова співпраця відкриє перед нами багато можливостей для спільних проєктів та розвитку благодійної сфери.

 

1 лютого 2024 року, четвер