Очільниця волонтерського штабу МБФ Без кордонів - Мед Олена Павлівна

Ця історія почалася як і тисячі схожих історій - зранку 24 лютого…. Коли хаос заполонив свідомість, злість - розум, ненависть до окупантів - серця українського народу!

Треба щось робити, допомагати, діяти! Опускати руки не можна! І почали їздити спочатку по маленьких селах, по знайомих, колегах: кооперувалися, розподіляли хто що може зробити прямо зараз, збирали, пакували і передавали, передавали, аби ті, хто опинився під вогнем відчували, що весь український народ єдиний! Що ми всі стали одним злагодженим та витривалим механізмом, механізмом протистояння ворогу та окупації!

Поступово налагодилася потужна співпраця по цільовій допомозі бригадам ЗСУ та цивільному населенню на щойно деокупованих територіях. Її знають в обличчя бригадні командири і солдати розвідки, колеги по фондам з Ужгорода, Львова, Харкова; їй довіряють очільники освіти та представники духовенства, адже за вісім місяців війни ВСІ вантажі дісталися призначення, більшість з них супроводжує особисто.

Позаду нелегкий шлях від розпачу та розгубленості до стійкої злагодженої співпраці волонтерського штабу для наближення заповітної мети - Перемоги України!!!

Знайомтесь! Мед Олена Павлівна - очільник волонтерського штабу МБФ «Без кордонів». Людина, яка з перших днів війни збирає та особисто супроводжує гуманітарні вантажі військовим ЗСУ на передові позиції та населенню на деокупованих територіях! Сьогодні роботи надзвичайно багато як і планів та запитів, ми готові до цих викликів і запрошуємо доєднуватися активних, небайдужих людей, підприємців, підприємства до співпраці!

Ми відкриті до діалогу! Наша команда активно працює щодня! Діяльність - максимально прозора!

15 листопада 2022 року, вівторок