Проєкт „Бушанський Ковчег – відновлення житла для переселенців“

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд підтримує проєкти громадських організацій, які забезпечують першочергові потреби сімей внутрішньопереміщених осіб, які проживають на Вінниччині.

На сьогодні багато сімей із числа вимушених переселенців, чиї будинки зруйновано, проживають у Ямпільській громаді. Це сім’ї, які найближчим часом не повернуться до себе додому, адже у них немає не лише житла, але й всієї навколишньої інфраструктури, яка знищена російським ворогом.

МБФ “Без кордонів” ініціює проєкт, що допоможе переселенцям привести у відповідність до житлових умов закинуті будинки, які вони придбали, або придбають з метою проживання та планують тут жити до повного відновлення інфраструктури їх міст, сіл або містечок.

Потреби в рамках проєкту: - будівельні інструменти: перфоратори, дрилі, «болгарки», шуруповерти, бензопили, бетонозмішувачі, візки; - будівельні матеріали для внутрішніх та зовнішніх робіт: дерево, цемент, щебінь, камінь, цегла, пісок, фарба, тощо; інші витрати (будівельні розхідні матеріали, паливо-мастильні, транспортні); - транспортний засіб для забезпечення логістики будівельних матеріалів;Кошторис вартості будівельних матеріалів для відновлення одного будинку (без придбання будівельних інструментів та транспорту) складає близько 2 тис. євро.

Підтримати проєкт “Бушанський Ковчег - відновлення житла для переселенців” можливо за реквізитами: Отримувач: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів» Код ЄДРПОУ 37085231 UA 803223130000026008000050888 у АТ «Укрексімбанк» МФО 322313 Призначення: благодійна допомога.

22 серпня 2022 року, понеділок