Рекордна відправка гуманітарної допомоги на 7 напрямків: спільні зусилля та вдячність

Сьогодні сталася подія, яка заслуговує на особливу увагу та визнання. Завдяки неймовірним зусиллям та підтримці друзів і партнерів, команда Міжнародного благодійного фонду "Без кордонів" здійснила одну з найбільших відправок гуманітарної допомоги на 7 напрямків!

У цьому надзвичайному проекті 11 палет гуманітарної допомоги було відібрано, спаковано і відправлено до різних куточків України, завдяки щедрості та підтримці ТОВ "Еколія" м. Вінниця, Ірини Слепенчук та команди фонду.

Наша допомога охопила Харківську, Миколаївську, Кіровоградську, Київську, Бушанську та Дніпровську області, а саме Куп’янський та Ізюмський райони, де найбільш гостро відчуваються потреби у гуманітарній допомозі.

Щиро вдячні Гуманітарній Новій пошті за можливість безкоштовно відправити цей вантаж, що має велике значення для тих, хто опинився у складних ситуаціях.

Також не можемо не зазначити важливу роль наших партнерів - асоціації "Za Mír a Svobodu", "Vesna64", "We Are Ukraine", громадської організації "Центр Зцілення Велнес", та благодійного фонду "Знешкодження". Їхні безперервні зусилля та відданість підтримці України гідно варте визнання.

Разом ми продовжуємо цей складний марафон на підтримку тих, хто найбільше цього потребує. Наша робота не припиниться, і ми продовжуватимемо допомагати там, де це найбільш необхідно.

Завдяки вашій підтримці ми можемо робити більше! Дякуємо вам за вашу допомогу та віру в нашу справу!

З великою вдячністю,

Команда та волонтери Міжнародного благодійного фонду "Без кордонів"

1 квітня 2024 року, понеділок