Соціальна та благодійна діяльність з підтримки дітей родин внутрішньопереміщених осіб

14 серпня в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія» для учасників проєкту «Живопис – терапія дитячих сердець» ми організували "випускний" відразу для двох груп. Діти весело провели час у форматі розвиваючих ігор, з участю в майстер-класах із приготування домашнього морозива та інших творчих конкурсах.

Радісні й активні діти – запорука щасливої країни! Нагадаємо, що напередодні, 4 серпня в «Гостевії» відбувся благодійний вечір «Янголи війни у білих халатах», на якому наш фонд презентував картини дітей та провів благодійний аукціон, щоб зібрати кошти на придбання медобладнання для Обласного дитячого реабілітаційного центру.

Проєкт реалізовує: Громадська спілка "Підприємництво і культура", за підтримки Благодійного фонду Фонд "МХП-Громаді" та мережі магазинів Мега Смак. Дякуємо "Гостевія" Комплексу відпочинку за запрошення, Благодійній організації "Я Допомагаю Дітям" та Поліції Вінниці за супроводження дітей.

Ми запрошуємо усіх громадян доєднатися до нас: кожен з вас може допомогти зібрати необхідну суму коштів! Отримувач: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів» Код ЄДРПОУ 37085231 UA 803223130000026008000050888 у АТ «Укрексімбанк» МФО 322313

25 серпня 2022 року, четвер