Зміцнення партнерства: Французька підтримка для нового проекту

Продовжуючи нашу успішну співпрацю з французькими партнерами та друзями з асоціації We Are Ukraine, ми раді оголосити про запуск нового заходу, спрямованого на підтримку України!

Нещодавно ми були присутніми на благодійному заході, присвяченому підтримці України. Під час цієї події ми мали можливість обговорити нові ідеї та проекти з нашими французькими партнерами, які прийшли до висновку про важливість сприяння в запуску нового проекту.

Цей проект, реалізований за підтримки Міжнародного благодійного фонду "Без кордонів", має на меті виробництво вкрай важливих систем для захисту обʼєктів вздовж лінії фронту. Ми вдячні нашим французьким друзям за їхню довіру та неймовірну підтримку у реалізації цього важливого проекту.

Особлива подяка пану Брісу Рішелю, пану Патріку Картьє, пані Катерині Шипко, пані Олені Картьє та всім іншим французьким друзям та знайомим, які підтримують Україну в цей непростий час. Наша спільна робота доводить, що кожен внесок має велике значення і допомагає наближати перемогу.

Ми віримо в мирне майбутнє України!

 

1 лютого 2024 року, четвер