Акція РАЗОМ до ШКОЛИ

Літо плавно переходить у вересень, а це означає лише одне - час повертатися до навчання - на вулицях панує хвилююча атмосфера, де діти та батьки разом готуються до навчального року.

Але в умовах війни, далеко не всі родини українців, мають можливість подарувати своїм дітям радісні моменти збору до школи. Саме тому, командою фонду МБФ «Без Кордонів» та мережею магазинів «Магік», було ініційовано акцію - "Разом до школи"!

Це  ініціатива, яка сприяє не тільки збору необхідних матеріалів для навчання, а й об’єднує людей навколо необхідної справи – допомоги дітям, які живуть та навчаються в прифронтових громадах, де лунають вибухи, де щоб придбати необхідні канцелярські вироби, потрібно їхати в сусіднє місто, а транспортне сполучення часто відсутнє…, допомоги дітям із внутрішньо переміщених сімей, які втратили свої домівки назавжди…допомогти дітям із соціально вразливих верств населення – адже, кожна дитина повинна відчути турботу, а від так радість навчання та мати необхідні ресурси для цього.

Завдяки акції, всі небайдужі люди, своїми внесками обʼєднуються для підтримки дітей, і своїми діями, надають дітям відчуття важливості навчання та повноправних членів суспільства.

Суть акції полягає не лише в придбанні базових наборів шкільних канцтоварів, але й спонукає звернути увагу на важливість освіти та навчання, на значення взаємодопомоги та підтримки.  Це можливість навчити дітей, що збираючи канцелярські речі для інших, ми формуємо майбутнє, де дбайливість та взаємодопомога є основою.

Таким чином, акція "Разом до школи" є не тільки платформою для збору речей для навчання, а й символом об’єднання, спільної роботи та небайдужості. Вона нагадує нам, що навчання - це дорога до майбутнього, і цю дорогу найкраще проходити разом! Разом до школи!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції "Разом до школи" та подарувати частинку тепла та натхнення першачкам!

Допомогти на закупівлю канцтоварів донатом можна за посиланням на Монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/88zMAvtGfZ

Або на сайті БО «МБФ «Без кордонів»:

https://no-borders.org.ua/support/

______________________________

В рамках проєкту «Базова підтримка БО МБФ «Без кордонів», діяльність фонду частково підтримує Агенство США з міжнародного розвитку USAID в рамках проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства що впроваджує Isar Ednannia

16 серпня 2023 року, середа