Cпівпраця із французькою благодійною асоціацією Весна 64

МБФ “Без кордонів” радий співпраці із французькою благодійною асоціацією “Весна 64”. Гуманітарний вантаж вже в дорозі. Частину вантажу очікує і наш фонд.

“Звіт Благодійної Асоціації “Весна 64” про збір гуманітарної допомоги та відправку в Україну.

Перш за все, величезна подяка всім місцевим ЗМІ, без яких цей момент солідарності не мав би такого резонансу. Особлива подяка Республіці Піренеї, телеканалам France 3 та France Bleu.

Нашим завданням було заповнити вантажівку об’ємом 100 м3 приблизно 33 палетами. Нам вдалося це зробити завдяки щедрості донорів з міста По, звичайно ж, а також з Країни Басків та Верхніх Піренеїв. Це свідчить про те, що наш вплив поширюється далеко за межі Беарнського регіону...

Ми особливо хотіли б подякувати працівникам AD Industries в Серре-Касте, селу Ангаїс, місту Журансон, асоціації Гегальді в Жатсу, а також донорам з Камбо (які побажали залишитися невідомими), які люб’язно надали нам 2 генератори! Не забуваючи про місто По, яке дозволило нам організувати колекцію в Парку Експо, та Бернара, власника Гранж в Ідроні.

Пожертви були численними: ковдри, теплі речі, продукти харчування ,засоби гігієни. Величезна подяка всім.

Важливо також зазначити, що логістика, налагоджена "Весною64", була надзвичайно ефективною, а мотивація французьких волонтерів та української громади По - безмежною.

Вантажівка, завантажена усіма цими пожертвами, виїхала з По у понеділок, 5 грудня, і прямувала до 3 українських міст: Києва, Вінниці та Дніпра. Водій подолає 7000 км в обидва кінці, що займе близько десяти днів, і, ймовірно, зіткнеться з деякими митними проблемами.

Без сумніву, нові відправки будуть організовані завдяки продажу українських ремісничих виробів на Різдвяному ярмарку”.

10 грудня 2022 року, субота