Допомога українцям в рамках міжнародної співпраці з французькою Асоціацією Vesna 64

Міжнародний благодійний фонд “Без кордонів” продовжує активно розвивати міжнародне партнерство для реалізації Програми допомоги українцям, що постраждали від війни.

Сьогодні ми з вдячністю та вірою в довгострокову співпрацю повідомляємо про початок роботи з Асоціацією “Vesna 64” – По, Франція; Ця організація допомагає українцям переселенцям в Франції з адаптацією, перекладами, організацією побуту; також тут займаються дозвіллям для діток з сімей, що вимушено покинули свої домівки. Завдяки активним та небайдужим людям, які входять в команду цієї організації, проводиться збір допомоги для подальшої передачі в Україну (продукти харчування, засоби гігієни, ліхтарі, теплі речі).

Нам надзвичайно приємно, що серед засновників “Vesna 64” є вихідці з України, які всім серцем вболівають за майбутнє нашої держави! Наша землячка, Любов Наконечна, родом з чудового села Семенівка на Київщині – з перших днів війни організовувала мітинги в своєму містечку в Франції аби донести до світу, що Україну знищують, вбивають мирних громадян, що росія – країна терорист! Завдяки її щоденній праці ініційовано збір допомоги для постраждалих, щоб допомогти пережити холодну зиму. Те, що ми, українці, не самі у цій підступній війні, відчувається не тільки всередині країни, а й за її межами. Пані Любов – яскравий тому доказ! Спільна робота з нашими французькими партнерами допоможе підтримати простих громадян, які відчувають наслідки війни й економічної скрути, особливо – з настанням холодів та масованих обстрілів об’єктів критичної інфраструктури України.

Більше про діяльність БО “Vesna 64” можна прочитати тут: https://www.facebook.com/people/Vesna64

29 листопада 2022 року, вівторок