Однодумці. Партнерство. Благодійність.

Шановні друзі! Як ви знаєте, будь-яка успішна діяльність потребує спільних зусиль та злагодженої командної роботи. Так само і з нашою командою МБФ “Без кордонів”. Ми завжди ставимо на перше місце партнерство та благодійність, адже саме завдяки цим принципам ми можемо допомогти тим, хто потребує нашої допомоги найбільше.

Нещодавно ми згуртувалися з ГО “Екотайм” та її очільницею, Ганною П’ятигорець, щоб вирішити питання передачі медичного обладнання у рамках співпраці з німецьким фондом Action Medeor для Вільнянської лікарні,  яка постраждала від ракетного обстрілу 23 листопада 2022 року.

Наш фонд передавши цій лікарні необхідне медичне обладнання та розхідні медичні матеріали на загальну суму 1 млн. 3 тис. грн. І це стало можливим лише завдяки спільним зусиллям команди МБФ “Без кордонів” та партнерства з Action Medeor та члену правління фонду Андрію Гижко.

Благодійність можлива лише завдяки командній роботі та спільним зусиллям. Давайте продовжувати працювати разом та допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

26 березня 2023 року, неділя