Цивільний фронт 1.0 об’єднує підприємців, волонтерів та працівників закладів Вінниччини у допомозі українцям

У благодійному проекті "Цивільний фронт 1.0", який організовує благодійний фонд "Без кордонів", підприємці, волонтери та працівники закладів Вінниччини об’єднуються, щоб надати допомогу прифронтовим громадам Харківської області, переселенцям та іншим потерпілим від військового вторгнення категоріям населення. Цей проект є проявом милосердя, спільної відповідальності та спільної благодійної діяльності, спрямованої на покращення життя тих, хто перебуває у складних умовах через бойові дії.

Цивільний фронт 1.0 зосереджується на формуванні гуманітарної допомоги для мешканців прифронтових громад Харківської області. Щомісяця благодійний фонд "Без кордонів" відправляє понад 2 тони гуманітарної допомоги до зазначених районів. Це включає збір та транспортування продуктів харчування, предметів гігієни, медичного обладнання, одягу та інших необхідних речей.

Фонд "Без кордонів" також звертається до громадськості з проханням надати фінансову підтримку для оплати послуг транспортування гуманітарних вантажів Новою поштою.

Перерахувати кошти можливо з карткових рахунків через сайт фонду за посиланням: Підтримати фонд.

Проект «Цивільний фронт 1.0» надає жителям прифронтових районів підтримку та надію, допомагаючи забезпечити основні потреби та полегшити навантаження, з якими вони зіткнулися. Фонд «Без кордонів» щиро вдячний кожному учаснику та запрошує всіх бажаючих долучитися до спільної благодійної діяльності.

16 травня 2023 року, вівторок