Допомога дітям в прифронтових громадах Харківської області

За минулий рік життя понад 7 мільйонів українських дітей змінилося назавжди. Сьогодні їм необхідно більше підтримки, ніж раніше.

Є дітки, що втратили свої рідні домівки, яким довелося їхати до чужої країни; а є такі, які опинилися в епіцентрі війни і жили поряд з нею... Щойно ми отримуємо інформацію про деокуповані та звільнені села - одразу намагаємося передати гуманітарну допомогу - в першу чергу діткам.

В лютому 2023 року було зібрано та сформовано вантаж для сіл Куп’янського району, Харківської області. Серед громад, що отримали допомогу: Гроза, Олександрівка, Максимівка, Колісниківка, Олексіївка, Ставище, Петропілля, Волоська Балаклія. Дітям відправлено засоби гігієни, ліки, взуття, теплі речі, іграшки, книги українською, канцтовари, дитяче харчування.

Команда МБФ Без Кордонів щиро дякує нашим постійним партнерам: підприємцям Вінниччини учасникам Благодійного Альянсу "Цивільний фронт 1.0", Асоціація Vesna 64 (Франція) та БФ "Із янголом на плечі" (Україна) завдяки яким ми можемо оперативно та якісно задовольняти запити прифронтових громад!

9 березня 2023 року, четвер