Збираємо - доставляємо - звітуємо!

Так в три слова, коротко, можна вкласти зміст величезної та кропіткої роботи команди Міжнародного благодійного фонду "Без Кордонів" в рамках Благодійної Програми

Між запитом з військових частин та доставкою необхідного відбувається багато процесів, непомітних сторонньому глядачеві; проте ті, хто зібрав та відправив за призначенням бодай один вантаж - розуміють без зайвих слів...

Тут і звітність для простих людей аби показати куди витрачено кошти, і складний документообіг і налагодження взаємодії з власниками малого та середнього бізнесу, що є потужним щитом та тримають тил; Щодня, щохвилини відбувається координація, пошук, доставка, сортування, збір коштів на ті речі, які самостійно дістати не взмозі. Окреме питання - пальне (і це особливо болюча тема адже доставляти треба багато, часто, вчасно і далеко).

За простим фотозвітом з передової ховається купа нервів, переживань, надії: чи встигнемо, чи волонтери безпечно доберуться до гарячої території і назад, чи вистачить на пальне, чи автомобіль не підведе в дорозі...

Ми зможемо написати книгу чи зняти фільм про кожну поїздку бо там є про що говорити на весь світ! Проте наразі завдання в нас спільне зі всім українським народом - наближати перемогу України всіма можливими способами!

Саме тому ми постійно наголошуємо, що допомога важлива в будь-якому обємі! Іноді 100 чи 200 грн в ніч перед виїздом остаточно закривають питання пального і ми видихаємо втому і напругу - адже приходить розуміння, що люди вірять нам і знають, що їх внесок теж долучається до доброї справи.

Команда Фонду відкрита до співпраці з виробниками, підприємцями, волонтерами та тими, хто вірить в Україну і формує її потужний тил!

Звертайтеся до нас - ми відкриті до діалогу, завжди звітуємо про роботу на всіх етапах, маємо інформацію про актуальні потреби і знаємо де ваша допомога зараз найнеобхідніша. 

Підтримайте наших військових! Кожен внесок – це доставка на передову необхідних речей для наших захисників:

Отримувач: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Без кордонів»

ЄДРПОУ: 37085231

р/р UA803223130000026008000050888 у АТ «Укрексімбанк», МФО 322313

Призначення платежу: благодійна допомога

Віримо в Україну і наше світле майбутнє!

27 жовтня 2022 року, четвер