Придбали обладнання для Вінницького центру реабілітації дітей в рамках проєкту “Живопис – терапія дитячих сердець

Надзвичайна атмосфера доброзичливості та спокою панує у Вінницькому обласному центрі реабілітації дітей. Для нас цей день став символічним! Він сповнений надії та віри в Перемогу! Адже, саме завдяки діткам проєкт "Живопис - терапія дитячих сердець!" трансформувався в матеріальне ДОБРО!

21.11.22 було офіційно передано обладнання для реабілітації, придбане на кошти, вилучені з продажу картин дітей із внутрішньо-переміщених сімей.

Нагадаємо, що картини створювалися дітками з сімей ВПО за наставництвом художників – Дирлиці Наталії та Юрія Кізімова, і це була творча терапія, спрямована на підтримку дітей, їх адаптацію в новому середовищі, зняття нервової та емоційної напруги.

Дякуємо батькам та всім маленьким учасникам проекту "Живопис - терапія дитячих сердець!"

Окрема подяка партнерам проекту, які з перших днів війни повірили в діток та в наш Проєкт для них – благодійному фонду “МХП – Громаді” та мережі магазинів “Мега Смак”.

Дякуємо всім донатам та просто хорошим людям, які придбали картини на аукціоні!

Запрошуємо всіх охочих доєднатись до проєкту здійснивши благодійний внесок на рахунок фонду, або придбавши одну із картин: https://no-borders.org.ua/gallery/, або каталог дитячих робіт. Залучені кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання.

Отримувач:

МБФ "Без кордонів"

Код ЄДРПОУ 37085231

UA 803223130000026008000050888

у АТ «Укрексімбанк» МФО 322313

Призначення платежу: благодійна допомога на медичне обладнання

Спільними зусиллями робимо добрі справи!

21 листопада 2022 року, понеділок