Привітаймо РАЗОМ з новорічними святками дітей прифронтових громад!

Благодійний фонд «Без кордонів» в рамках меморандуму про співпрацю з Шевченківською військовою адміністрацією Куп’янського району Харківської області, частково забезпечує гуманітарні потреби жителів громади в якій проживає близько 14 тис. людей в тому числі 1700 діти дошкільного та шкільного віку.  

За час співпраці (лютий 2023 р.), в громаду та навколишні старостинські округи було передано гуманітарної допомоги на 2 млн. 249 тис. грн., в об’ємі близько 19 тон.

Одним із напрямків роботи проєкту фонду Благодійний Альянс «Цивільний фронт», є надання допомоги дітям (та їх сім’ям), що проживають неподалік зони бойових дій у Харківській області. Тому, напередодні Дня св. Миколая та Новорічних святків, фонд «Без кордонів» у співпраці із чеським фондом «За мир та свободу», французькою асоціацією «Весна 64» збирає солодощі, щоб привітати дітей з прийдешніми святами.

Запрошуємо і вас долучитись до справ св. Миколая, адже добрих справ багато не буває, а солодощів має вистачити на всіх!

Для підприємців, які мають можливість офіційно передати солодощі, звертайтесь за тел. 0671012323 Тетяна

Задонатити на солодощі можливо через сайт фонду:

https://no-borders.org.ua/support/

__________________

В рамках проєкту «Базова підтримка БО МБФ «Без кордонів», діяльність фонду частково підтримує Агенство США з міжнародного розвитку USAID в рамках проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства що впроваджує Isar Ednannia

 

24 листопада 2023 року, п'ятниця