Разом заради допомоги!

У вересні 2023 року МБФ "Без кордонів" продовжував виконувати важливу місію забезпечення гуманітарною допомогою і підтримкою населення в умовах кризи та воєнних дій. Ось основні результати нашої роботи:

Обсяг наданої допомоги: за цей період фонд надав гуманітарну допомогу медичним закладам, громадським організаціям та громадам на суму 403 997,00 гривень, об’ємом більше 5 тон. Ця допомога є важливим джерелом підтримки для тих, хто потребує допомоги найбільше.

Кількість отримувачів допомоги: у вересні отримувачами гуманітарної та благодійної допомоги було 1766 осіб. Це включало в себе різні категорії отримувачів:

   - 1454 особи від юридичних осіб, включаючи лікарню, Шевченківську військову адміністрацію, Волоськобалаклійський старостинський округ та БО "Сяйвир".

   - 312 осіб отримали адресну допомогу.

Підтримка військових: фонд також надав підтримку військовим підрозділам на Сході України, які героїчно захищають нашу країну. У вересні ця підтримка була надана близько 120 військовим. Нагадаємо, що військові волонтери фонду підвозять все необхідне практично «на нуль» два рази в місяць.

Міжнародна співпраця: в жовтні 2023 року фонд вже отримав 2 тони  гуманітарної допомоги від чеського фонду "За мир та свободу" та наприкінці жовтня очікує більше 6 тон від французької асоціації "Весна 64". Ця міжнародна співпраця дозволяє нам забезпечити необхідною підтримкою тих, хто цього потребує найбільше – діти, прифронтові громади, переселенці, які втратили житло та проживають у Вінницькій області.

Волонтерська діяльність: ми не можемо не відзначити самовіддану роботу віце-президента та волонтера фонду Ілінзер Марії. Її зусилля та самовіддана діяльність щодо допомоги військовим є надзвичайно важливими. Так, в серпні 2023 р. Марія на прохання партнерського фонду поїхала у Францію, щоб пригнати швидку допомогу для передової, а у жовтні пригнала автомобіль з Чехії для військового підрозділу на Сході.

Сердечна подяка Ілінзер Марії за волонтерську активність та важливий внесок в нашу спільну справу, яка неодмінно наближає нас до Перемоги!

Благодійний фонд "Без кордонів" продовжує свою місію допомоги і підтримки тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах. Ми вдячні всім, хто підтримує нас у цій благородній справі і вірить у нас. Разом ми можемо зробити більше і сприяти покращенню життя наших співгромадян! Дякуємо!

__________________

В рамках проєкту «Базова підтримка БО МБФ «Без кордонів», діяльність фонду частково підтримує Агенство США з міжнародного розвитку USAID в рамках проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства що впроваджує Isar Ednannia

Підтримати благодійну програму фонду:

https://no-borders.org.ua/support/

Звернутись за допомогою:

bezkordoniv.fond@gmail.com

 

5 жовтня 2023 року, четвер