Спільна благодійна діяльність із Вінницьким училищем 5. Цивільний фронт 1.0

Цивільний фронт 1.0: спільна благодійна діяльність та розвиток творчих здібностей

17 травня 2023 р. МБФ "Без кордонів" та Вище професійно-технічне училище №5 м. Вінниця (веб-сайт: https://vhptu5.vn.ua/) уклали договір про спільну благодійну діяльність в рамках проєкту фонду "Цивільний фронт 1.0". Ця ініціатива стала результатом отримання фондом "Без кордонів" гуманітарної допомоги від французької асоціації "Весна 64" у формі ниток, які частково передали училищу №5 для виготовлення різноманітних виробів ручної роботи.

Виготовлені вироби будуть передаватись у благодійний фонд "Без кордонів" для організації благодійних ярмарків та виставок. Зібрані кошти з цих заходів будуть спрямовані на допомогу населенню України, яке найбільше страждає від воєнного вторгнення.

Вище професійно-технічне училище №5 м. Вінниця відоме своїм високим рівнем освіти та активною участю в тому числі і в благодійних проектах та продовжує сприяти розвитку творчих здібностей та соціальній активності своїх учнів, створюючи сприятливу атмосферу для їхнього особистісного зростання та розвитку.

Керівництво, викладачі та учні училища, виявили великий інтерес та ентузіазм стосовно участі в спільній благодійній діяльності. Ця співпраця надає їм можливість не тільки розвивати свої технічні навички та креативність, але й відчути себе часткою важливої громадської справи, адже виготовлені своїми руками вироби допоможуть підтримати тих, хто цього потребує найбільше.

Долучайтесь і ви до нашої спільної благодійної діяльності! Підтримати фонд з карткових рахунків фізичних осіб через сайт фонду: https://no-borders.org.ua/support/

18 травня 2023 року, четвер