Спільна допомога військовим: зусилля та подяки

У березні 2024 року наш фонд продовжив свою місію підтримки українських військових на сході країни. Завдяки щедрості наших партнерів з французької асоціації We Are Ukraine, зокрема пану Брісу Рішелю та пану Патріку Картьє, нам вдалося передати автомобіль для бойового військового підрозділу на передовій. Цей автомобіль вже допомагає виконувати важливі завдання та рятувати життя наших захисників.

Окрім того, ми хочемо висловити окрему подяку Марині Зобніні та ГО «Айдар Волонтерська допомога» за їхню підтримку та супровід у цьому процесі. Наша велика вдячність також керівнику АЗС NG у місті Вінниця за забезпечення пальним для доставки автомобіля на передову.

Слова вдячності не вистачить, щоб висловити нашу вдячність пану Патріку Картьє за його особистий внесок у доставку автомобіля та тисячі пройдених кілометрів. Ваша надзвичайна сила та відданість допомагають зробити нашу місію успішною.

Віримо в те, що наша спільна робота з французькою асоціацією We Are Ukraine стане прикладом довгострокової плідної співпраці. І віримо, що разом зможемо запросити вас до нашої країни, щоб відсвяткувати перемогу та вшанувати всіх, хто підтримував нас у цей важкий час.

З великою вдячністю за ваш внесок у наближення перемоги України!

1 березня 2024 року, п'ятниця